Współpraca z Zakładem Wyprawy Skór Rosomak

Zakład Wyprawy Skór Rosomak jest otwarty na współpracę z różnymi przedsiębiorcami. Oferowane przez nas obszycia futerkowe do kurtek, płaszczy i obuwia oraz pompony z futra naturalnego wymagają wysokiej jakości materiałów, dzięki którym nasze produkty bardzo dobrze się prezentują oraz służą przez lata. Naszym partnerom zapewniamy dogodne warunki współpracy oraz decyzyjność i terminowość w działaniu. Doceniamy wszystkich, którzy chcą korzystać z produktów wykonywanych z zachowaniem długiej tradycji oraz dużej dbałości o detale. Cieszymy się, że w ten sposób nasze obszycia futerkowe trafiają do coraz większego grona klientów.

Przebieg współpracy z naszą firmą

 1. Kontakt z nami

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów prowadzonej współpracy. Staramy się na bieżąco odpowiadać na wszelkie wiadomości pod naszym adresem e-mail: rosomak1974@o2.pl. Alternatywnie, prosimy o kontakt telefoniczny z naszą firmą. Wszelkie informacje, które pozwolą zwrócić się do odpowiedniego działu, można znaleźć w zakładce "Kontakt" na naszej stronie internetowej.

 2. Pozyskanie naturalnej skóry

  Zależy nam na tym, by materiały, które wykorzystywane są do wytwarzania obszycia futerkowego były najwyższej jakości. Podczas prowadzonej współpracy staramy się je pozyskać z jak najlepszych źródeł, by prezentowały się one w odpowiedni sposób na wytwarzanych przez nas produktach. Cenimy estetyczne wykonanie i wysoką jakość, dlatego dbanie o szczegóły jest dla nas istotne.

 3. Przygotowanie i wysyłka zamówienia

  Wszystkie zamówienia realizujemy terminowo. Nasza ekipa dokłada wszelkich starań, by wysyłane produkty były wykonane z dużą dokładnością oraz spełniały wymogi określone przez zamawiającego. Istotne jest dla nas również to, by nasze obszycia i pompony z futra naturalnego były odpowiednio zabezpieczone i przygotowane do transportu, aby docierały do naszych klientów w nienaruszonym stanie.

 4. Dostarczenie produktów ze skóry

  Zakład Wyprawy Skór Rosomak zapewnia swoim partnerom szybki transport zamówionych produktów. Wysyłka obejmuje całą Polskę i nie tylko oraz realizowana jest w jak najkrótszym czasie od złożenia zamówienia. Zależy nam na tym, aby nasze obszycia futerkowe do kurtek i inne elementy, docierały do naszych klientów tak szybko, jak to tylko możliwe.