Pompony z futra naturalnego

Rodzinna firma Rosomak od wielu lat zajmuje się produkcją galanterii futrzanej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi pompony z futra naturalnego. Powstają one ze skór jenotów, lisów, norek czy skór króliczych. Są to bardzo popularne akcesoria o szerokim zastosowaniu.Dodatek ten przyczynia się do tego, że każda stylizacja jest nie tylko wyjątkowa,ale przede wszystkim oryginalna. Wysoka jakość tworzonych przez firmę produktów sprawia, że nasza galanteria cieszy się dużą popularnością.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Do jakiej odzieży wykorzystywane są pompony z futra naturalnego?

  Tworzone przez nas pompony z królika, jenota czy lisa idealnie sprawdzają się, jako dodatek do kurtek, torebek, plecaków, kluczy czy etui na telefon. Ponadto są doskonałym uzupełnieniem każdej zimowej czapki.

 2. W jakich rozmiarach dostępne są pompony z futra naturalnego?

  Chcemy, aby wszystkie nasze produkty dopasowane były do indywidualnych potrzeb oraz upodobań klientów, dlatego też pompony z futra naturalnego znajdujące się w ofercie firmy Rosomak posiadają najróżniejsze wielkości.

 3. Jak powinny być przechowywane wyroby futrzane?

  Produkty powstałe z naturalnych futer najlepiej przechowywać na wieszaku, w bawełnianych workach, które umożliwiają przepływ powietrza. Chcąc uniknąć nieładnych zagięć na futrze nie należy go składać.

 4. W jaki sposób powinny być czyszczone wyroby z futra?

  Czyszczenie futra najbezpieczniej jest zlecić dedykowanym tego pralniom chemicznym, jednak w sytuacji pojawienia się delikatnego zabrudzenia możemy je usunąć za pomocą pudru dla niemowląt bądź talku. Nigdy nie należy moczyć futra gdyż może to zniszczyć materiał.

 5. Mam dodatkowe pytania dotyczące produktów, jak skontaktować się z firmą Rosomak?

  W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań z firmą Rosomak można skontaktować się za pośrednictwem maila: rosomak1974@o2.pl bądź telefonicznie: +48 71 341 67 64.