Obszycia futerkowe do kurtek

Nasza firma od ponad czterdziestu lat specjalizuje się w produkcji galanterii skórzanej. Oferujemy Państwu różnego rodzaju dodatki takie jak obszycia do obuwia, pompony do czapek, narzuty, futra czy torby.Galanteria futrzana to również obszycia futerkowe do kapturów, swetrów oraz kurtek. Kładziemy duży nacisk na to aby nasze produkty były jak najwyższej jakości dlatego też podejmujemy się współpracy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi i cenionymi na rynku firmami.

Najczęściej zadawane pytania

 1. W jakiej kolorystyce dostępne są obszycia futerkowe?

  Pragniemy, aby każdy klient znalazł w naszej ofercie produkt dopasowany do swoich indywidualnych preferencji, dlatego też obszycia futerkowe do kurtek dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej.

 2. Do czego wykorzystywane są obszycia futerkowe?

  Obszycia futerkowe znajdują duże zastosowanie w szeroko rozumianej branży odzieżowej oraz obuwniczej. Bardzo często wykorzystywane są między innymi do swetrów, kapturów, płaszczy, czapek a nawet ozdób oraz ocieplaczy na buty.

 3. Z czego wykonane są obszycia futerkowe?

  Wszystkie produkowane przez firmę Rosomak obszycia futerkowe do kurtek, kapturów czy czapek powstają z naturalnych futer.Posiadamy wysokiej jakości futra z królika, lisa oraz jenota.

 4. Jak należy dbać o obszycia futerkowe?

  Naturalne produkty futrzane powinny być należycie przechowywane oraz pielęgnowane. Chcąc by obszycia futerkowe posłużyły przez długi czas nie należy przechowywać ich w pokrowcach z tworzywa sztucznego. Warto również unikać wystawiania ich na nadmierne działanie promieni słonecznych, aby nie straciły swojego naturalnego koloru oraz oddawać futra do czyszczenia tylko i wyłącznie wyspecjalizowanym zakładom.

 5. Mam dodatkowe pytania dotyczące obszyć, jak skontaktować się z firmą Rosomak?

  Z Zakładem Wyprawy Skór „Rosomak” można skontaktować się telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej bądź udając się do biura firmy, które mieści się we Wrocławiu na ul. Opolskiej 7.