Obszycia kapturów, lamówki

Oferta Zakładu Wyprawy Skór Rosomak jest szeroka i obejmuje między innymi obszycia futerkowe kapturów i lamówki. Stanowią one nie tylko wyjątkową ozdobę, która bardzo dobrze prezentuje się w różnych wersjach kolorystycznych, ale są one również źródłem ciepła. Nasze obszycia futerkowe do kurtek, płaszczy i innych elementów odzieży są idealnym wyborem na chłodniejsze oraz zimowe poranki. Zainteresowanym klientom gwarantujemy staranne wykonanie oraz estetykę naszego asortymentu.

Pompony

Pompony z futra naturalnego to niebanalna ozdoba, którą można wykorzystać do torebki, plecaka czy też kluczy. Nasza firma zajmuje się ich tworzeniem i umożliwia klientom wybranie własnej kolorystyki oraz rozmiaru tego elementu. Pompony są profesjonalnie farbowane w pełnej gamie barw, dzięki czemu zachowują one swoją jakość, jednocześnie zmieniając oblicze. Zespół firmy Rosomak dba o detale i trwałość wykonania oferowanych pomponów.

Błamy i narzuty

W ofercie naszego zakładu znaleźć można również błamy i narzuty. Mogą one stanowić wyjątkową ozdobę salonu, sypialni oraz poszczególnych mebli, podkreślając charakter danego wnętrza. Realizujemy zarówno duże zamówienia jak i indywidualne dostawy, które uwzględniają między innymi rozmiar, kolor oraz pochodzenie skóry. Narzuty, obszycia futerkowe i inne elementy zawsze tworzone są z dużą dokładnością, dzięki czemu prezentują wysoki poziom wykonania.

Konfekcja

Zakład Wyprawy Skór Rosomak zajmuje się również szyciem odzieży na miarę ze skór naturalnych. Wykonujemy obszycia futerkowe do kurtek, płaszczy oraz swetrów, jak również tworzymy dodatki, takie jak pompony. Każdego zainteresowanego klienta zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów, zaś w przypadku pytań związanych z asortymentem zachęcamy do kontaktu przy pomocy danych z zakładki "Kontakt".